ورود / ثبت نام
0

هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

بازگشت به فروشگاه
0
0

درباره ما

درباره ما بیشتر بدانید!

درباره ما در هر سایتی خلاصه از چشم انداز و آینده ای است که تیم هر شرکت می خواهد با افراد برقرار کند پس ما در تیم اموزشی ممکن همراه شدیم تا گل آموزش در دل و ذهن بکاریم

همه ما به عنوان یک تیم با هم کار می کنیم و ایده ها و تخصص های هر فرد برای هر پروژه مهم است. کاملاً دموکراتیک، ما یک چرخش سختگیرانه برای اجرای بیسکویت بعدازظهر انجام می دهیم.

مشتاق

خوب، پس ممکن است کمی خنده دار تلقی شود، اما بله، ما نسبت به کاری که انجام می دهیم اشتیاق داریم. ما از تماشای دستیابی شما به اهداف تجاری مورد توافقتان سر و صدا می کنیم.

سبز

ما در تلاش هستیم تا ردپای موفقیت وب سایت را تا حد امکان کم کنیم – رانندگی با LPG و بازیافت و استفاده مجدد از همه چیز به جز کیسه های چای مان.

خلاق

ما دوست داریم برای یافتن راه‌حلی برای مسائلی که باعث می‌شود برخی از افراد وحشت‌زده دست‌های خود را بالا ببرند، دندان‌هایمان را گیر بیاوریم (من می‌گفتم ما عصبی بودیم).

خلاقانه

در صنعتی که به سرعت در حال حرکت است مانند صنعت ما، ما در یافتن راه‌های ابداعی جدید برای باز کردن پتانسیل بازاریابی مشتری خود پیشرفت می‌کنیم. ما با آخرین نویزها به‌روز می‌مانیم و می‌توانیم توصیه‌هایی مخصوصاً برای شما ارائه دهیم.

محترم

ما می دانیم که شما به تیمی نیاز دارید که بتوانید به آن وابسته باشید، بنابراین وقتی با هم اهدافی را تعیین می کنیم، وظیفه خود می کنیم که به آنها پایبند باشیم. ما در آن سوی تلفن هستیم و همیشه آماده هستیم تا در مورد پیشرفت پروژه با شما صحبت کنیم.

مستقر در انگلستان

این بدان معناست که ساعات کاری شما ساعات کاری ماست. بنابراین تماس ها و جلسات همیشه راحت هستند. (اگر دفاتری در باهاما دارید و به شخصی در محل نیاز دارید، به ما اطلاع دهید تا هماهنگی کنیم).

کارشناسان

داشتن کارکنان اختصاصی در خانه به این معنی است که می‌توانیم تخصص‌ها را متمرکز کنیم و آن دانش را برای حل انواع مشکلات گرد هم بیاوریم. ما پاسخ سوالات سخت را داریم و مهارت هایی برای یافتن راه حل برای شما داریم.

ایجاد پلی بین
شما و مشتری

چشم انداز ما

هدف ما این است که آژانس بازاریابی دیجیتال منتخب برای مشاغل آینده نگر باشیم. ما یک حضور آنلاین جامع و استراتژیک برای مشتریان خود بر اساس نیازهای کاربر نهایی آنها ایجاد می کنیم.

ماموریت ما

ما تیمی از افراد بسیار ماهر، مثبت و نتیجه‌محور هستیم که با هم تلاش می‌کنیم بهترین تجربه آنلاین را برای مشتریان خود ارائه دهیم.

هدف از موفقیت وب سایت کمک به دستیابی به اهداف استراتژیک مشتریانمان است، خواه آنها یک شرکت کوچک، متوسط ​​یا بزرگ باشند.

فرآیند موفقیت وب سایت شفاف است. از همان ابتدا قرارداد ما استانداردهای بالای ما را تعیین می کند و ما به طور منظم با مشتریان خود در تعامل هستیم و گزارش عملکرد منظم را ارائه می دهیم و به سرعت به تغییرات در محیط کسب و کار آنلاین پاسخ می دهیم.

چرا ما؟

ما به عنوان شریک تجاری آنلاین شما در طول پروژه شما از مفهوم تا به ثمر نشستن و فراتر از آن با شما کار می کنیم. ما به مراقبت مداوم خود افتخار می کنیم و مشتاقانه منتظر روابط مستمر با مشتریان خود هستیم.

پشتیبانی عالی از مشتری هسته اصلی کاری است که ما انجام می‌دهیم… در حالی که پاسخگو هستیم، تعهد ما این است که به طور منظم با شما در تماس هستیم و به شما در مورد آخرین فناوری‌ها، برنامه‌ها و تکنیک‌های بازاریابی که عملکرد آنلاین شما را به حداکثر می‌رسانند، آگاه خواهیم کرد.

چه تغییری در کسب و کار شما باشد، چه پیشرفت فنی یا یک تکنیک بازاریابی جدید، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم.(درباره ما)

مراحل آغاز به کار و رشد

من اولین وب‌سایت خود را در سال 1388 و برخی از اولین سایت‌های تجارت الکترونیک ایران را در سال 1388 ساختم. 10 سال آینده را در نقش‌های فروش و بازاریابی در صنعت خرید و فروس عمده کار کردم و در عین حال به کار با مشاغل برای کمک به آنها در ساخت و بازاریابی وب‌سایت‌های تجاری خود ادامه دادم. در سال 1399 وب سایت ممکن را برای تخصص در مشاوره آنلاین راه اندازی کردم… خیلی زود متوجه شدم که کیفیت توسعه دهندگان و بازاریابان آنلاین واقعا ضعیف است و تصمیم گرفتم شکاف ارائه راه حل های کسب و کار آنلاین را که نتایج را ارائه می دهد پر کنم.(درباره ما)


ما با شماوره به و نزدیک به 20 سال است که شرکت طراحی و چاپ دیجیتال خود را اداره کرده ام. در حالی که ادعا نمی کنم همه چیز را در مورد چاپ می دانم، دانش گسترده و تجربه زیادی در این زمینه دارم. قدرت بزرگ من سازماندهی است. اطمینان از اینکه پروژه ها به موقع و با بودجه با خدمات عالی به مشتریان ارائه می شوند.(درباره ما)

وقتی پروژه‌های وب سایت موفقیت را مدیریت نمی‌کنم، از داوری هاکی، دوچرخه‌سواری، تماشای انواع ورزش‌ها و گذراندن وقت با همسر و دو فرزندم لذت می‌برم.


با توجه به اینکه سال‌های زیادی در استراتژی بازاریابی تحت نظر من هستم، احساس راحتی می‌کنم… من برای اینکه وب‌سایت Success را در استراتژی «مستقیم و محدود» نگه دارم و با مشتریان خود در مورد پیشنهاد، پیام‌رسانی، استراتژی برند و برنامه‌های ارتباطی شما کار کنم، وارد شدم. .

با کنکاش عمیق‌تر در مورد آنچه ارائه می‌دهید و نحوه ارائه آن به مشتریان خود، می‌توانیم بازاریابی دیجیتال و حضور آنلاین شما را برای سرنخ‌ها و تبدیل‌هایی که به دنبال آن هستید، بهتر هدف قرار دهیم.(درباره ما)

اشتیاق من آشپزی و گذراندن وقت در خارج از منزل است، معمولاً در جنگل یا وحشی کامبریا با ویسلای خرابم می دوم. اگر اینجا نبودم، در مهمان‌خانه و مدرسه آشپزی خود در ایتالیا از بازدیدکنندگان استقبال می‌کردم…


من سرپرست بخش طراحی وب سایت موفقیت هستم. من همه چیز را از وب سایت ها، لوگوها و برندسازی کل شرکت ایجاد می کنم. من نزدیک به 30 سال است که در دنیای طراحی کار کرده ام و با انواع مشتریان، از شرکت های بزرگ گرفته تا صنایع خانگی کوچک، کار کرده ام. من همچنین یک عکاس حرفه ای هستم و در گذشته از عکاسی از ویکتوریا پندلتون و سر کریس هوی لذت برده ام. تا زمانی که یادم می آید ذهن من یک کندوی خلاقیت بوده است. در کودکی در سفرهای طولانی با ماشین از پنجره به بیرون خیره می‌شدم، به آرم‌های کنار کامیون‌ها نگاه می‌کردم و فکر می‌کردم: «چگونه می‌توانم آن را بهبود بخشم؟». من سفر طراحی خود را به روش مدرسه قدیمی شروع کردم، روی یک تخته طراحی با استفاده از یک قلم روترینگ و یک چاقوی جراحی!(درباره ما)

وقتی شروع به گوش دادن به رادیو 2 و پوشیدن Crocs در بیرون کردم، البته نه با جوراب سفید، متوجه شدم که رسماً پیر شدم! 🙂 من علاقه زیادی به موسیقی دارم و اغلب شنیده می شود که به آرامی در گوشه دفتر با گیتارم می کوبد. من یک دونده مشتاق هستم و اولین ماراتن خود را در سال 2018 به پایان رساندم و همچنین عاشق دریا هستم و هر زمان که ممکن باشد در هیئت مدیره SUP خود خواهم بود.(درباره ما)

تغییر شغلی خارج از صنعت هتلداری به من این امکان را داد که رویای خود را برای تبدیل شدن به یک توسعه دهنده وب دنبال کنم. به‌عنوان جدیدترین عضو تیم توسعه، وظایف من از ساخت صفحات و برنامه‌های وب گرفته تا کمک به تیم و مشتریانم در مورد هر گونه مشکلی و طرح‌بندی متفاوت است.

من همیشه سعی می کنم خودم را بهتر کنم و دانش خود را از هر راه ممکن افزایش دهم – کار عملی و منطقی به من امکان می دهد به این هدف برسم.

پس از اینکه چند سال پیش مربی اسنوبرد واجد شرایطی شدم، در چندین فصل در کانادا و نیوزیلند تدریس کردم. من حتی این شانس را داشتم که تیم باب سورتمه بریتانیا را در حال عمل ببینم و هر کاری انجام دهم تا دوباره به شیب‌ها برگردم.(درباره ما)


تبدیل شدن به یک «توسعه‌دهنده وب» رویای من است و از «موفقیت وب‌سایت» که این فرصت را به من داد تا یکی از توسعه‌دهندگان وب خلاق آنها باشم، کاملاً سپاسگزارم.(درباره ما)

هدف من توسعه و ایجاد یک وب سایت یا هر چیز دیگری از ابتدا است. من از هر مرحله در توسعه وب لذت می برم، از آوردن طراحی آن به کد و ساخت یک وب سایت کاملاً کاربردی. همچنین دیدن رضایت مشتریان از کاری که من انجام می دهم بسیار خوشحال کننده است. من سعی می کنم بهتر باشم و بیشتر یاد بگیرم تا مهارت های خود را در توسعه وب بهبود بخشم.(درباره ما)

خارج از کار، من را خواهید دید که از فیلم ها لذت می برم و از طریق موسیقی محتوا تولید می کنم.(درباره ما)


من برای اولین بار به عنوان بخشی از تجربه کاری کالج خود در سال 2018 به وب سایت Success پیوستم. در آن زمان در توسعه وب تازه کار بودم و تیم به من کمک کرد پایه ای قوی از مهارت ها ایجاد کنم که در نهایت دو سال بعد به موقعیت تمام وقت من در شرکت منجر شد. .

به عنوان توسعه دهندگان وب، وظیفه ما زنده کردن ایده های افراد خلاق است، من همیشه در تلاش برای بهبود کیفیت کار خود هستم و سعی می کنم هر چیزی را که باعث می شود کاربر فکر کند فناوری گیج کننده است، ساده کنم.(درباره ما)

استادان مجرب

افتخارات و جوایز

هدف ما این است که ممکن نقشه راه را برای همه مردم فراهم آورد.برای مشاغل آینده نگر باشیم. ما یک حضور آنلاین جامع و استراتژیک برای مشتریان خود بر اساس نیازهای کاربر نهایی آنها ایجاد می کنیم.

 

نظرات دانشجویان و مشتریان

Solverwp- WordPress Theme and Plugin

سلام،چگونه میتوانم کمک کنم.