ورود / ثبت نام
0

هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

بازگشت به فروشگاه
0
0

آموزش و تکنیک و ترفند های فروش تلفنی آپدیت 2022 + تکنیک فروش یخ شکن

100 بازدید
5/5 - (1 امتیاز)

فروش تلفنی تکنیک و ترفند های 2022

فروش تلفنی تکنیک و ترفند های 2022 در دنیای دیجیتالی فزاینده، بازاریابی تلفنی هنوز هم بسیار رایج است. در واقع، این فقط شرکت های بزرگ نیستند که می توانند از فروش تلفنی سود ببرند. حتی کسب و کارهای کوچک و متوسط نیز می توانند از مزایای بازاریابی تلفنی برای اجرای کمپین ها و کسب درآمد استفاده کنند. حتی بهتر از آن این است که فروش تلفنی خروجی نیز یک فرصت عالی برای توسعه روابط با مشتری است.

با این حال، عدم تعامل چهره به چهره می تواند فروش تلفنی را کمی چالش برانگیز کند. این خوب است که اصول اولیه فروش و مذاکره زیادی وجود دارد که می توانید آنها را در فروش تلفنی نیز اعمال کنید. هنگامی که شما بر این موارد مسلط شوید، تخصص بازاریابی تلفنی به طور طبیعی به دست می آید.

هیچ چیز انگیزه‌دهنده‌تر از یک فیلم خوب نیست، و هنگام کار در بخش فروش، به تمام انگیزه و الهام‌گیری نیاز دارید!
نه تنها این، بلکه برخی از این فیلم‌ها مملو از دانش، مهارت‌ها و تاکتیک‌های فروش جدی هستند که واقعاً کار می‌کنند (و برخی پر از تکنیک‌های قدیمی هستند که قطعاً دیگر کار نمی‌کنند!)؟ با این حال، همه آنها بسیار سرگرم کننده هستند و اگر درک کنید که واقعاً کار در فروش چگونه است.

 

آموزش فروش

اصول فروش

فلسفه فروش

نحوه فروش

فروش چیست و فروشنده کیست

آموزش تخصصی فروش و بازاریابی

دورهای فروش ویژه پوشاک

 

فروش چیست؟

| معنی فروش | what is sales

آموزش فروش تلفنی “بر محصول مسلط شوید!”

اگر می خواهید محصول یا خدماتی را بفروشید، باید همه چیزهایی را که باید در مورد آن بدانید، بدانید. هنگامی که یک مشتری در مورد ویژگی ها یا موارد خاص می پرسد، باید بتوانید پاسخ های مشخصی را به شیوه ای مطمئن ارائه دهید. اطمینان حاصل کنید که همه جزئیات، از جمله مشکلات احتمالی و محدودیت های محصول را درک می کنید. اگر محصول یا خدمات به طور مداوم در حال تغییر است، همانطور که معمولاً در مورد یک برنامه یا یک نرم افزار اتفاق می افتد، باید همیشه با جدیدترین تغییرات به روز شوید. بیشتر از همه، تیم فروش نباید تنها کسی باشد که بر محصول یا خدمات تسلط دارد. اگر رهبر یا مدیر تیم هستید، باید منبع اطلاعاتی قابل اعتمادی در مورد آنچه برندتان می فروشد نیز باشید.

آموزش فروش و تکنیکهای فروشندگی حرفه ای

دوره رایگان مهارت‌های فروشندگی

آموزش فروش; +35 تکنیک حرفه ای فروشندگی 2022

آموزش فروش تلفنی “موقعیت محصول را تعیین کنید” 

بهترین راه برای فروش چیزی این است که آن را نه به عنوان یک کالا بلکه به عنوان یک راه حل قرار دهید. به عنوان مثال، جاروبرقی فقط چیزی نیست که بتواند با موتور قدرتمند خود انواع کثیفی و گرد و غبار را بمکد. بلکه ابزاری است که می تواند به فرد کمک کند تا خانه ای تمیز را به راحتی حفظ کند. نقاط درد و رنج مشتریان خود را مشخص کنید و سپس محصولات یا خدمات خود را به عنوان چیزی که می تواند به حل این مشکلات کمک کند، در نظر بگیرید.

ترفند های  فروش تلفنی” مدیریت تماس کنترل تماس را در دست بگیریید”

یکی از کلیدهای برقراری تماس های فروش موثر این است که مشتری احساس کند کنترل را در دست دارد و در عین حال مکالمه را به سمتی که می خواهید هدایت می کند. باز هم، قاب بندی بسیار مهم است. اگر می خواهید جلسه ای ترتیب دهید، بگویید. سپس از فرد بپرسید که آیا قابل قبول هستند یا خیر. اعتماد به نفس داشته باشید. اگر داده‌های قبلی در مورد مشتری دارید، از آن برای پیش‌بینی آنچه می‌خواهند و متناسب با پاسخ‌های خود استفاده کنید.

ایجاد رابطه از طریق شخصی سازی

یکی از اولین کارهایی که باید به عنوان نماینده فروش تلفنی انجام دهید این است که نام خود را به مشتری خود بگویید. انجام درست این کار در همان ابتدا به مشتری کمک می کند احساس راحتی بیشتری داشته باشد. دانستن اینکه چه کسی را باید در انتهای خط صدا کرد نیز می تواند به تسهیل اعتماد کمک کند. با تجزیه و تحلیل داده های مشتری و ایجاد استراتژی های مکالمه شخصی، بر ایجاد رابطه تمرکز کنید. کمی کار می‌طلبد، اما از جمله مواردی است که می‌تواند نتایج مثبت بیشتری به همراه داشته باشد.

کارها را ساده نگه دارید

اگر مشتری گیج و غرق شده باشد، به پنجاه روش مختلف برای استفاده از محصول شما اهمیتی نمی دهد. همه چیز را ساده نگه دارید. تعداد ویژگی ها یا گزینه ها را به مواردی که می خواهید برجسته کنید محدود کنید. اگر مشتری بخواهد بیشتر بداند، می پرسد. اگر مشتری بتواند به راحتی تصمیم خرید خود را منطقی کند، متقاعد کردن آن آسان تر خواهد بود. اگر مشتری را با جزئیات بیش از حد بارگذاری کنید، آنگاه آنها نمی توانند تصمیم درستی بگیرند.

فروش هم هنر است و هم علم. این فقط در مورد جذابیت و نحوه ارتباط شما نیست، بلکه نحوه استفاده از داده ها و حتی روانشناسی انسانی برای سفارشی کردن پیام های خود نیز اهمیت دارد. این نکات را در نظر داشته باشید، و به زودی در زمان کمتری فروش تلفنی بیشتری خواهید داشت.

دوره رایگان آموزش فروش و مهارت های کاربردی لازم فروش چیست؟

آموزش صفر تا صد فروش آموزش رایگان

فروش موفق

تکنیک های فروش تلفنی “کاری کنید که مشتری احساس خوبی داشته باشد

مشتریان و به طور کلی مردم دوست دارند نسبت به خود احساس خوبی داشته باشند. شما می توانید با دادن یک برچسب یا ویژگی مثبت به فرد آن طرف خط، از این واقعیت به نفع خود استفاده کنید. به آنها بگویید که “به راحتی می توان با آنها صحبت کرد” یا “در میان وفادارترین مشتریان برند”. به این ترتیب، مشتری یا مشتری آرزو خواهد کرد که دقیقاً همان شخصی شود که شما توضیح دادید. البته از تعارفات راحت باشید. شما می خواهید واقعی به نظر برسید، نه دستکاری یا حامی.

 

آموزش فروش؛ تعریف، تکنیک‌ها

انواع و دلایل اهمیت فروش

تکنیک های فروش تلفنی طبقه بندی مشتری ها

به دنبال نکته قبلی، اگر آنها را در «دسته‌های» خاصی طبقه‌بندی کنید، تخصیص ویژگی‌های مثبت به مشتری آسان‌تر است. آیا آنها از نوع تحلیلی هستند؟ آیا آنها کمی بیانگرتر هستند یا احساسی؟ آیا آنها متفکران سریعی هستند که صحبت های کوچک را دوست ندارند؟ هنگامی که نوع مشتری آنها را مشخص کردید، تطبیق سبک ارتباطی و رویکرد فروش خود با آنها آسانتر می شود. این همچنین می تواند به توسعه اعتماد کمک کند.

 

آموزش فروش

تکنیک‌های فروشندگی

دوره فروش حرفه ای با 101 تکنیک

اصول فروش و دوره آموزش فروش

آموزش فروش تلفنی و آموزش فروش دکتر بیداری

آموزش فروش و بازاریابی

فروش چیست و فروشنده کیست

آموزش فروش pdf و آموزش فروش در اینستاگرام

تکنیک فروش یخ شکن

تکنیک فروش محصولات لدورا

تکنیک فروش تلفنی
تکنیک فروش در اینستاگرام

21 تکنیک فروش تکنیک های فروش pdf

تکنیک های فروش حضوری

سه تکنیک اصلی ارتباط موثر در فروش

تکنیک فروش محصول فیزیکی و اینترنتی

تکنیک فروش محصول در دایرکت

تکنیک فروش بیمه عمر

تکنیک فروش spin

تکنیک فروش ماهی گندیده

تکنیک فروش آیدا
ترفند فروشندگی و ترفند فروش بیشتر در مغازه

ترفند فروش در اینستاگرام ترفند های و فروش اینترنتی

ترفندهای فروش حضوری ایده برای سرپرست فروش

ترفند های بازاریابی حضوری و طرح های تشویقی برای فروش بیشتر

ایده برای سرپرست فروش

ترفند فروش ملک و املاک

ترفند فروش کتاب

ترفند فروش در دیوار

ترفند فروش زمین

ترفند فروش لباس زنانه

ترفند فروش nft

خلاصه ی کتاب فروش موفق تألیف برایان تریسی

اصول فروش موفق در چیست؟

خرید کتاب اصول فروش اثر چارلز فوترل با تخفیف ویژه

مهارت مذاکره فروش (اصول و فنون مذاکره حرفه ای)

فروش موفق در ۸ گام خیلی ساده و هفت قانون فروش موفق

اصول فروشندگی موفق و فروش حرفه ای چه چیزهایی است؟

اصول فروش بیمه عمر

اصول فروش b2b

اصول فروش خودرو

اصول فروش انلاین

اصول برند سازی و فروش 

بهترین فیلم های در مورد فروش 

بهترین فیلم های در مورد فروش از نقل قول های فروش معروف مانند:

“پول را به من نشان بده”

“این خودکار را به من بفروش”

“آن قهوه را کنار بگذار، قهوه برای نزدیک تر است”

برای اینکه آدرنالین به سوپراستارهای فروش پولساز دامن بزند، این فیلم ها همه چیز را دارند.

اگر در زمینه فروش کار می کنید (و به تعطیلات کریسمس نزدیک شده ایم) توصیه می کنم هر یک از این ها را طوری تماشا کنید که گویی یک فیلم آموزشی (یا شاید ویدیوی ضد آموزشی) هستند، هرگز نمی دانید چه چیزی ممکن است انتخاب کنید و آنها ممکن است فقط به شما کمک کند تا آن فروش ها را بدست آورید!

(در نظرات به من بگویید که کدام فیلم مورد علاقه شماست)

10) جری مگوایر
جری مگوایر با بازی تام کروز یک مامور ورزشی موفق است. او بزرگترین مشتری ها، احترام، یک نامزد زیبا، همه چیز را دارد. تا اینکه یک شب هدف و جایگاهش را در دنیا زیر سوال می برد. جری بالاخره با مشکلات شغلی و زندگی اش کنار می آید.

این فیلم مملو از نقل قول های فروش درخشان، اشتیاق، انرژی و اکشن فروش است، تماشای آن برای فروشندگان آن جا ضروری است. بخش مورد علاقه شخصی من از این فیلم، درک این موضوع است که یک مشتری در مقایسه با تلاش برای فروش به هر کسی و هرکسی چقدر ارزشمند است.

می توانید تریلر را در یوتیوب از اینجا تماشا کنید –

9) دیگ بخار
این فیلم اغلب با وال استریت مقایسه می شود، زیرا زندگی یک دلال سهام کوچک در تلاش برای بزرگ کردن آن است. چند صحنه عالی برای فروشندگان وجود دارد، از جمله درسی در مورد نحوه فروش!

برای من اعتماد به نفس و سخنرانی های بن افلک بسیار عالی و شبیه به آنهایی است که گاهی از فروشندگان برتر یک شرکت می بینید. فیلم عالی!

8) وال استریت
یک فیلم کلاسیک که آن حس و حال فروش یکپارچه سازی را دارد. گوردون گکو یک ستاره شرکتی است که یک باد فاکس جوان آرزوی تبدیل شدن به آن را دارد. گوردون باد را زیر بال خود می گیرد و نشان می دهد که برای رسیدن به اوج باید هر کاری انجام دهد (که شامل تجارت غیرقانونی نیز می شود).

بله، قدیمی است، بله، این یک رویکرد فروش به سبک قدیمی است، اما همچنان یک ساعت عالی و پیام‌های اصلی فروش خوبی است.

7) موسس
تا حد زیادی یکی از فیلم‌های مورد علاقه من است، این برای من یکی از بهترین فروشندگان تمام دوران را برجسته می‌کند، اما نه کسی که بیشتر مردم آن را بشناسند یا به‌عنوان یک فیلم فوق‌العاده در نظر بگیرند.

داستان چگونگی پیدایش مک‌دونالد یک داستان شگفت‌انگیز است، از فروشنده میلک شیک گرفته تا مردی که مک‌دونالدز را گرفت و آن را به آنچه امروز است تبدیل کرد.

6) جستجوی خوشبختی
یکی دیگر از فیلم‌های مورد علاقه شخصی من (و ممکن است اشک را در چشمانم بیاورد)، این فیلمی است که واقعاً به شما انگیزه می‌دهد که سخت کار کنید، سخت‌تر از هر کس دیگری کار کنید.

گاردنر بر اساس داستانی واقعی در مورد مردی به نام کریستوفر گاردنر، سرمایه گذاری زیادی روی دستگاهی به نام «اسکنر تراکم استخوان» کرده است. او فکر میکند خودش این وسائل را ساخته. با این حال، آنها به فروش نمی رسند، زیرا آنها به طور جزئی بهتر از فناوری فعلی با قیمت بسیار بالاتر هستند.

او پس از دیدن یک دلال سهام که سوار یک ماشین شیک می شود، خود را به محدودیت های باورنکردنی سوق می دهد تا یکی شود و خانواده اش را تامین کند.

5) گرگ وال استریت
این مورد مورد علاقه بسیاری از فروشندگان است، گرگ وال استریت بر اساس داستان واقعی جردن بلفورت است، از ظهور او به یک دلال سهام ثروتمند که زندگی بالایی را تجربه می کند تا سقوط او که شامل جنایت، فساد و دولت فدرال است.

پر از فروش سریع، این انرژی مورد نیاز برای موفقیت فوق العاده در فروش را برجسته می کند (البته باید نشان دهد که اگر غیراخلاقی بفروشید چه اتفاقی می افتد!).

توجه – اگرچه کاری که جردن بلفورت انجام داد اشتباه بود، نمی‌توانید انکار کنید که بسیاری از رویکردهای او در فروش دقیق هستند و زمانی که به روشی اخلاقی انجام شود می‌تواند بسیار مؤثر باشد.

4) شادی
بسیار خوب، من واقعاً عاشق این فیلم هستم، داستانی بسیار قدرتمند و الهام‌بخش از اینکه چگونه کسی مجبور شد برای رسیدن به رویای خود و تبدیل ایده‌اش به یکی از بزرگ‌ترین کسب‌وکارهای بیرونی، تا این حد مبارزه کند.

من شخصاً عاشق این هستم که چگونه او محصول خود را به روشی بهتر از سایر فروشندگان می فروشد. اشتیاق و اعتقادی که او به محصولش داشت چیزی است که فروشندگان باید داشته باشند. حتما باید تماشا کنید.

3) مرگ فروشنده
فروشنده ویلی لومان در یک بحران است. او در شرف از دست دادن شغل خود است، او نمی تواند صورت حساب هایش را بپردازد، و پسرانش بیف و هپی به او احترام نمی گذارند و به نظر نمی رسد که از توانایی های خود استفاده کنند. او به این فکر می کند که چه اشتباهی رخ داده و چگونه می تواند مشکلات را برای خانواده اش جبران کند.

بازیگری عالی، بازیگران عالی، و قطعا فروشندگان باید ببینند.

2) پسر تامی
تامی پسر فیلمی درباره نامحتمل ترین فروشنده لنت ترمز جهان است. پس از مرگ تامی پسر پدر، کسب و کار خانوادگی به فروش عمده نیاز دارد. تامی بوی در ناامیدی به جاده فرستاده می شود تا سفر فروش سالانه را انجام دهد.

تامی بوی و همراهش در جاده، ریچارد هیدن، قبل از اینکه بالاخره یاد بگیرند که به فروش برسند، درس های سخت زیادی می آموزند.

این فیلم واقعاً دارای برخی از خنده دارترین چیزهایی است که من دیده ام و بارها باعث شده که من با صدای بلند بخندم و چندین صحنه در برخی از میم های من در طول سال ها گنجانده شده است!

1) گلنگاری گلن راس
معروف ترین فیلم فروش از همه آنها است، و با این حال می توانم تضمین کنم که فروشندگان زیادی در آنجا هرگز آن را ندیده اند!

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://momkn.ir/?p=2037
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
علیرضا جهانتیغ
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد آموزش و تکنیک و ترفند های فروش تلفنی آپدیت 2022 + تکنیک فروش یخ شکن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

Solverwp- WordPress Theme and Plugin

سلام،چگونه میتوانم کمک کنم.